O blogu

just skincare things je beauty blog zaměřený na péči o pleť a asijskou kosmetiku. Chci vám poskytnout upřímné názory v recenzích a užitečné informace v příspěvcích o péči o pleť (skincare). Shromažďuji takové příspěvky v sekci Skincare Guide. Nejsem dermatolog ani expert na péči o pleť, pouze se snažím předat co nejdůvěryhodnější informace ze spolehlivých zdrojů, jako jsou právě dermatologové a experti. U všeho uvádím zdroje, neváhejte si je přečíst taky. Staré články pravidelně aktualizuju tak, aby pořád obsahovaly správné a relevantní informace, rozhodně tu nehodlám rozšiřovat mýty a pseudovědu.

Pokud není uvedeno jinak, všechny produkty jsem si koupila sama. Případné PR nabídky zasílejte na justskincarethings@gmail.com.
Aktivní spolupráce najdete ve sloupečku vpravo. Sponzorované články najdete pod tagem sponsored. Můj názor na produkty není sponzory nijak ovlivněn, všechny myšlenky a hodnocení jsou pořád moje.

Předchozí spolupráce


O mně

Založila jsem tento blog ve snaze zorganizovat všechny své skincare poznámky na jedno místo. Mám smíšenou dehydratovanou pleť - mastná t-zone a suché tváře s velmi citlivou kůží pod očima. Kosmetikou se snažím zbavit akné (pupínky, rozšířené póry, jizvy, ucpané póry) a udržet rovnováhu mezi mastnou a suchou částí obličeje.

Jak se mi to zatím daří si můžete přečíst ve článku My skincare journey (květen 2017).

Okomentovat

just skincare things