O blogu

just skincare things je beauty blog zaměřený na péči o pleť a asijskou kosmetiku. Chci vám poskytnout upřímné názory v recenzích a užitečné informace v příspěvcích o péči o pleť (skincare). Shromažďuji takové příspěvky v sekci Skincare Guide.

Pokud není uvedeno jinak, všechny produkty jsem si koupila sama. Případné PR nabídky zasílejte na justskincarethings@gmail.com. Nabízené produkty přijmu jen v případě, že se jedná o můj "obor", tedy: asijská kosmetika, kosmetika pro péči o pleť, opalovací krémy, pomůcky k péči o pleť a občas makeup.
Aktivní spolupráce najdete ve sloupečku vpravo. Sponzorované články najdete pod tagem sponsored. Můj názor na produkty není sponzory nijak ovlivněn, všechny myšlenky jsou pořád moje.

Předchozí spolupráce

O mně

Založila jsem tento blog ve snaze zorganizovat všechny své skincare poznámky na jedno místo. Mám smíšenou dehydratovanou pleť - mastná t-zone a suché tváře s velmi citlivou kůží pod očima. Kosmetikou se snažím zbavit akné (pupínky, rozšířené póry, jizvy, ucpané póry) a udržet rovnováhu mezi mastnou a suchou částí obličeje.

Jak se mi to zatím daří si můžete přečíst ve článku My skincare journey (květen 2017).

Žádné komentáře:

Okomentovat

Prosím, nekomentujte jen kvůli odkazu na váš blog nebo giveaway. Děkuji. 🐌